درمان ریشه دندان در گذشته به شیوه سنتی انجام می شد، اما چند دهد است که فناوری به کمک دندانپزشکی آمده است و با انجام جراحی ریشه دندان با میکروسکوپ جراحی (اندودانتیک میکروسرجری) می توان نتایج بهتری کسب کرد.

بیشتر بخوانید

مراقبت های پس از درمان  مجدد ریشه و جراحی اندودنتیک بسیار حائز اهمیت است.رعایت نکات توصیه شده و مراقبت های پس از درمان توسط بیمار در حصول نتیجه ی مثبت بسیار موثر است.

بیشتر بخوانید

اکثر درمانهای ریشه یا همان روت کانال تراپی همان بار اول با موفقیت انجام می شوند ولی در برخي موارد،نیاز به درمان مجدد ریشه دندان‌هايي است که قبلا معالجه ريشه شده‌اند و درمان‌ شان با موفقيت همراه نبوده است .

بیشتر بخوانید

تخصص اندودنتیست و هدف از جراحی اندودنتیک جلوگیری از مرگ دندان است.آندودنتیست ها فرایندهای اندودنتیک ،از جمله درمان ریشه،جراحی آندودنتیک و فرایندهای ویژه برای حفظ دندان را انجام می دهند.

بیشتر بخوانید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.